Dünyanın ilk 2 GB BELLEK ‘ine sahip telefonu

4 Jun

Dünyanın ilk 2 GB BELLEK ‘ine sahip cep telefonu tanıtıldı. LG bir çok yeniliğe imza atan lider bir telefon imalatçısı olarak tarihe geçen bir isim. Tekrar adını bir önceliğe yazdırdı. Dünyanın ilk 2 GB RAMli cep telefon cihazını tanıtan LG piyasayı kızıştıracak gibi gözüküyor.
Samsung’un Galaxy S III ’ü tanıtmasının hemen ardından boş durmayıp yeni harikasını sunan LG cep telefonu standartlarını çok yukarılara çekmiş gözüküyor. LG – Parada ortak üretimi cep telefonu bu iki Gigabit RAM miktarıyla tam olarak ne yararlar sağlayacak belli değil ancak ilk yararları belli oldu. Dünyanın ilk 2 GB RAM bellekine sahip cep telefon cihazı. Bu ün bile tanıtım açısından yeterde artar bile. İlaveten dünyanın ilk 2 Gigabyte RAM BELLEK ‘ine sahip LG telefonunun tasarım açısından da olağanüstü olduğunu vurgulamak gerekli.

Bu cep telefon cihazı da RAM miktarını, çalıştıracağınız eklentilerin sayısını ve bu eklentilerin kullandığı belleği artık sorun etmenize gerek yok. Bu açıdan ilgi çekeceğini düşündüğümüz olağanüstü telefon bakalım cidden düşündüğümüz gibi olacak mı?
Optimus LTE2 isimli telefon başka akıllı cep telefonlarına örnek olacak niteliklere sahip. Telefon hakkında verilen bir başka bilgi ise wireless şarj teknolojisi ile ile ilgili. LG Optimus LTE2 wireless şarj olabiliyor. Galaxy S III’ünde kablosuz şarj teknolojisini kullandığını bilmenizi isteriz. Bu teknolojiyi kullanabilmeniz için ayrı bir kite ihtiyacınız var. LG bunun için kullanıcılara pratik çözümler üretmiş. Diğer markaların kablosuz şarj kitini LG’de de kullanabiliyorsunuz. Buda tercihleri konusunda kullanıcılara fikir verebilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: